VOOM POD WATERMELON ICE 20 mg/ml

VOOM POD WATERMELON ICE je předplněný pod s výdrží až na 800 potáhnutí. Šťavnatá a svěží chuť vodního melounu je výrazná, sladká a disponuje ledovým zakončením. Předplněný pod se vkládá do zařízení VOOM POD MOD a po vložení je okamžitě připraven k použití. V balení naleznete 2 pody. Každý pod obsahuje 2ml e-liquidu s 20 mg/ml nikotinové soli.

Systém předplněných podů je velmi oblíbený a známý u značky Elf Bar (ELf Bar ELFA), který je v tomto segmentu průkopníkem. VOOM však přináší výhodu, kterou je nadprůměrná výdrž a cena. Nabídka příchutí VOOM, kterou naleznete zde, však zatím není tak široká.

Více se o POD e-cigaretách VOOM dočtete zde.

Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: VOOM
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Kategorie: VOOM
Příchuť: Vodní meloun
Obsah nikotinu: 20 mg/ml (2%)
Objem liquidu: 2ml/Pod
Počet podů v balení: 2 ks
Počet potáhnutí: 800/Pod
Odpor: 1,2 ohm
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Zkušené uživatele
VOOM POD Watermelon Ice
Novinka Tip 800+ Potáhnutí

VOOM je značka kvalitních a netradičních jednorázových e-cigaret. K nám do nabídky však přichází VOOM v podobě POD systémů s předplněnými pody. Ty si našli obrovskou oblibu u značky Elf Bar jako Elf Bar ELFA.

VOOM POD MOD Kit je zařízení do kterého se vkládají předplněné pody VOOM. Pody jsou jednorázové a vydrží až 800 potáhnutí. Po použití podu se do e-cigarety nasadí nový a je možné znovu pokračovat ve velmi příjemném vapování. Velkými plusy tohoto řešení jsou cena a nižší zátěž na ekologii. Zařízení je totiž možné opakovaně dobíjet, tedy se po spotřebování náplňě vyhazuje pouze plastový pod, nikoli celé zařízení.

VOOM POD WATERMELON ICE

Předplněné PODy VOOM na 800 potahů!

Výhodou, kterou předplněné pody VOOM představují je nadstandardní výdrž až 800 potáhnutí u každého podu! Oproti předplněným podům Elf Bar ELFA se tak jedná o znatelný rozdíl 200 potáhnutí.

V balení naleznete pokaždé 2 předplněné pody, které stačí pouze zasunout do zařízení VOOM POD MOD a je připraveno k vapování!

VOOM POD MOD Kit a předplněné pody

VOOM POD MOD Kit je zařízení do kterého se vkládají předplněné pody VOOM. Pody jsou jednorázové, obsahují 20 mg/ml nikotinové soli a vydrží až 800 potáhnutí. Po použití podu se do e-cigarety nasadí nový a je možné znovu pokračovat ve velmi příjemném vapování.

Velkými plusy tohoto řešení jsou cena a nižší zátěž na ekologii. Zařízení je totiž možné opakovaně dobíjet, tedy se po spotřebování náplňě vyhazuje pouze plastový pod, nikoli celé zařízení.

VOOM POD WATERMELON ICE

 

Balení obsahuje 2x předplněný VOOM pod.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto