77 MELON & MINT LIGHT 4 mg/g

Nikotinové sáčky 77 Melon & Mint s velmi nízkým obsahem nikotinu 4 mg/g, jsou určené především pro úplné začátečníky. Svěží chuť žlutého melounu je doplněna mentolem a díky tomu je příchuť svěží a výraznější. Nikotinové sáčky 77 jsou velmi oblíbené hlavně pro svou chuť, tento produkt určitě není výjimkou!

Jste-li začínající uživatel a hledáte další produkty s velmi nízkým obsahem nikotinu, naleznete je zde.

Skladem
Značka: 77
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: 77 - Nikotinové sáčky
Příchuť: Meloun, Mentol
Obsah nikotinu: 4 mg/g (2 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 10 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Tobacco Concept Factory
Země výroby: Polsko
77 melon mint nikotinove sacky nicopods
Novinka Tip

77 - Nikotinové sáčky z Polska zcela bez tabáku. Sáčky jsou ve formátu slim a velice dobře sedí pod rty. Velký výběr příchutí, které jsou naprosto famózní, přírodní a velmi oblíbené. Nikotinové sáčky 77 vyzkoušíte jednou a zamilujete si je!

Složení: celulóza (E460), voda, nikotin, aromata, sůl, Propylenglykol (E1520), uhličitan sodný (E500), sukralosa (E955) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky 77 jsou naprosto ideální pro všechny milovníky ochucených druhů! Síla nikotinu se pohybuje mezi 12-20 mg/g. Produkty značky 77 se vyrábí v Polsku, výrobce si zakládá na velkém výběru příchutí, které jsou přírodní a velmi oblíbené. Balení jsou velice stylová! Nikotinové sáčky značky 77 neobsahují žádný tabák!