SCOOPER ICE TEA LEMON 40 mg kofeinu

Energy sáčky SCOOPER ICE TEA LEMON s jemnou a chladivou chutí citronového čaje. Čerstvá citronová chuť s poměrně výrazným ledovým tónem je to pravé každodenní osvěžení.

Každý sáček obsahuje 40 mg kofeinu což je rovno množství kofeinu v espressu. Podporu kofeinu tvoří vitamin B5, který stejně jako kofein zvyšuje výkon a zabraňuje únavě. V balení naleznete 12 sáčků, které se užívají stejně jako nikotinové sáčky, tedy vložit pod ret a nechat 10-15 minut účinkovat. Energy sáčky SCOOPER neobsahují nikotin, jsou 100% veganské a bez cukru.

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Scooper
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: Energy sáčky
Příchuť: Citrónový čaj
Obsah kofeinu: 40 mg/sáček
Počet sáčků: 12 ks
Hmotnost balení: 7,2 g
Formát sáčků: Slim
Doporučená denní dávka: 5 sáčků
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Začínající uživatele, Zkušené uživatele, Exprety
Výrobce: SCOOPER Energy GmbH
Země výroby: Německo
scooper ice tea lemon energy sacky
Tip Bez nikotinu

Energetické sáčky SCOOPER jsou ideální pro sportovce ale i pro každého, kdo potřebuje rychlý a spolehlivý nástup energie! Každý sáček obsahuje 40 mg kofeinu extrahovaného z kávových zrn, což odpovídá množství kofeinu v espressu. Díky vitamínu B5, který má účinek zvyšovat výkon podobně jako kofein, jsou sáčky energetickou bombou. Navíc se energii dodávající látky dostávají do těla sliznicí a proto je nástup energie mnohem rychlejší! 

Energetické sáčky se užívají stejně jako nikotinové sáčky. Stačí vložit sáček pod ret a nechat účinkovat po dobu 10-15 minut. Již brzy po vložení sáčku ucítíte slušný energetický boost!

Sáčky SCOOPER jsou vyrobené v Německu a i přesto neobsahují žádné jitrnice ani klobásy, jsou tedy 100% veganské a neobsahují nikotin! Energy sáčky Scooper jsou také bez cukru, jako sladidlo je zde použitý Xylitol, tedy březový cukr, který je vhodný i pro diabetiky. Doporučená denní dávka je 5 sáčků.

V nabídce naleznete 4 skvělé a chladivé příchutě, například Cool Grapefruit nebo velmi zajímavou chuť Iced Caramel Coffee!

Složení: Sladidla (Erythritol, Xylitol, Sukralóza), celulóza (E460), aromata, kofein, kyselina citronová, vitamin B5, sůl

Nedoporučuje se dětem a těhotným ženám. Udržujte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto