SCOOPER ICE TEA PEACH 40 mg kofeinu

Energy sáčky SCOOPER ICE TEA PEACH s příjemně chladivou chutí ledového broskového čaje. Chuť je velmi výrazná, lze ji cítit již po několika minutách vložení sáčku pod ret.

Každý sáček obsahuje 40 mg kofeinu což je rovno množství kofeinu v espressu. Podporu kofeinu tvoří vitamin B5, který stejně jako kofein zvyšuje výkon a zabraňuje únavě. V balení naleznete 12 sáčků, které se užívají stejně jako nikotinové sáčky, tedy vložit pod ret a nechat 10-15 minut účinkovat. Energy sáčky SCOOPER neobsahují nikotin, jsou 100% veganské a bez cukru.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Scooper
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Kategorie: Energy sáčky
Příchuť: Broskvový čaj
Obsah kofeinu: 40 mg/sáček
Počet sáčků: 12 ks
Hmotnost balení: 7,2 g
Formát sáčků: Slim
Doporučená denní dávka: 5 sáčků
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele, Začínající uživatele, Zkušené uživatele, Experty
Výrobce: SCOOPER Energy GmbH
Země výroby: Německo
scooper ice tea peach energy sacky
Tip Bez nikotinu

Energetické sáčky SCOOPER jsou ideální pro sportovce ale i pro každého, kdo potřebuje rychlý a spolehlivý nástup energie! Každý sáček obsahuje 40 mg kofeinu extrahovaného z kávových zrn, což odpovídá množství kofeinu v espressu. Díky vitamínu B5, který má účinek zvyšovat výkon podobně jako kofein, jsou sáčky energetickou bombou. Navíc se energii dodávající látky dostávají do těla sliznicí a proto je nástup energie mnohem rychlejší! 

Energetické sáčky se užívají stejně jako nikotinové sáčky. Stačí vložit sáček pod ret a nechat účinkovat po dobu 10-15 minut. Již brzy po vložení sáčku ucítíte slušný energetický boost!

Sáčky SCOOPER jsou vyrobené v Německu a i přesto neobsahují žádné jitrnice ani klobásy, jsou tedy 100% veganské a neobsahují nikotin! Energy sáčky Scooper jsou také bez cukru, jako sladidlo je zde použitý Xylitol, tedy březový cukr, který je vhodný i pro diabetiky. Doporučená denní dávka je 5 sáčků.

V nabídce naleznete 4 skvělé a chladivé příchutě, například Cool Grapefruit nebo velmi zajímavou chuť Iced Caramel Coffee!

Složení: Sladidla (Erythritol, Xylitol, Sukralóza), celulóza (E460), aromata, kofein, kyselina citronová, vitamin B5, sůl

Nedoporučuje se dětem a těhotným ženám. Udržujte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto