Jednorázové e-cigarety - Funkčnost, výdrž, recenze

Jednorázové elektronické cigarety jsou na trhu již dlouhou dobu. Nyní však zažívají velký BOOM, stávají se velmi oblíbenou nikotinovou alternativou a výrobci přichází s jednou novou značkou za druhou.

Co je vlastně jednorázová e-cigareta?

Jak název napovídá, jedná se o elektronickou cigaretu na jedno použití. Taková e-cigareta mimo jiné obsahuje baterii o určité kapacitě a nádobu naplněnou e-liquidem s nikotinovou solí (existují i varianty bez nikotinu). Právě kapacita baterie a obsah liquidu určují, jak dlouho e-cigareta vydrží. Jednorázová e-cigareta má obvykle výdrž od 200 až do více než 700 potáhnutí (šluků). Například E-cigarety Aroma King mají kapacitu 700+ potáhnutí.

 

Výdrž je udávána v počtu potáhnutí (šluků) a obvykle se pohybuje mezi 200 - 700ti potahy. 

Jak to funguje? Velmi jednoduše!

Jednorázová e-cigareta je tolik oblíbená zvláště kvůli maximální jednoduchosti. Stačí ji uchopit do ruky a potáhnout, to je vše. Nedobíjí se, nedolévá se e-liquid, nemění se komponenty a vlastně to ani nejde. Dokonce se při šlukování ani nemačká žádné tlačítko jako je to běžné u klasických elektronických cigaret. Není potřeba je zamykat a snesou i velmi nešetrné zacházení. Navíc vypadají velice elegantně!

Co obsahuje e-liquid?

E-liquid obsažený v jednorázových ale i klasických e-cigaretách obsahuje pouze několik složek. Dvě hlavní - Propylenglykol (PG) a rostlinný glycerol (VG).

Propylenglykol je organická sloučenina bez barvy a zápachu a slouží jako hlavní nositel chuti. Propylenglykol se používá například v potravinách, zubních pastách a zdravotnických pomůckách jako konzervant.

Rostlinný glycerol (glycerin nebo glycerol), získaný z rostlinných olejů a stojí za tvořením páry. Používá se především v lécích, šampónech ale i v mnoha potravinářských produktech.

Kombinace těchto dvou látek je ve většině jednorázových e-cigaret obsažena v poměru 50PG/50VG.

Dále e-liquid obsahuje ve většině případů nikotin, nalezneme ale i e-liquidy bez nikotinu. A v poslední řadě potravinářské příchutě nebo-li aromata, kterých nalezneme obrovské množství druhů.

Proč používat jednorázovou e-cigaretu?

Kromě jednoduchosti, kterou jsme si už popsali jsou tyto "jednorázovky" velmi oblíbené pro intenzivní a naprosto skvělé příchutě. To však nemusí platit u každé značky. Na našem e-shopu naleznete několik značek jednorázových e-cigaret, chuťově jsou ale zaručeně na nejvyšší úrovní produkty od značky Aroma King. Ze zkušenosti s prodejem produktů od této značky víme, že kdo ochutná, žasne! Tím nechceme shazovat jiné značky, ale v chuti zkrátka nemají konkurenci!

Důvody jsou tedy jasné, jednoduchost, skvělá chuť a například u produktů Aroma King i opravdu dlouhá výdrž - více než 700 potáhnutí. To jsou zhruba 2-3 krabičky cigaret a tedy jsme na tom i cenově mnohem lépe. Navíc nezpůsobují nepříjemný zápach, naopak příjemně voní.

Závěrem bychom Vám určitě doporučili jednorázové e-cigarety vyzkoušet a to zejména značky Aroma King v řadě Cosmic, kterou naleznete zde. Jde o velmi jednoduchou a chuťově skvělou záležitost, která je bezesporu zdravější variantou klasických cigaret s mnoha výhodami. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení