Top nikotinové sáčky podle hodnocení zákazníků

V první řadě byste však při výběru nikotinových sáčků měli zohlednit, na jaký obsah nikotinu se cítíte. U každého produktu naleznete doporučení, jak je pro kterého uživatele daný výrobek vhodný. Více o tom, podle čeho vybrat nikotinové sáčky naleznete v článku - Jak vybrat nikotinové sáčky?

Nabídku nejoblíbenějších nikotinových sáčků naleznete zde!

Výběr TOP 10-ti nikotinových sáčků, které naši zákazníci kupují opakovaně a jsou s nimi velmi spokojení:

 

77 Apple & Mint - Velmi oblíbené nikotinové sáčky s příchutí jablek, která je osvěžená mentolem. Jeden z nejoblíbenějších produktů na našem e-shopu. Ideální pro pokročilé uživatele.

77 apple mint

 

77 Cola & Vanilla - Nikotinové sáčky s příchutí Coca-Coly, která je jednou z nejoblíbenějších příchutí. Zde je ještě doplněna vanilkou.

77 nikotinove sacky nicopods cola vanilka nordiction

 

AromaKing Heisenberg - Nikotinové sáčky s originální kombinací chutí, která je naprosto skvělá. Produkty AromaKing se stávají u našich zákazníků neuvěřitelně oblíbenými. 

AromaKing Heisenberg-min

 

AromaKing Apple & Cinnamon - Svěží chuť zelených jablek doplněna skořicí, určitě jedna z nejzajímavějších příchutí v nabídce.

apple cinnamon (1)

 

Ace Eucalyptus - Nikotinové sáčky s mátovou příchutí. Jedny z nejlepších a nejoblíbenějších mentolových sáčků. Sladší chuť a parádní jemné sáčky.

 

ace-superwhite-eucalyptus-slim-strong-min

 

Ace Cool Mint X - Stejně jako Ace Eucalyptus je zde nasládlá mentolová příchuť. Nikotinové sáčky jsou oblíbené pro svou kvalitu, sílu a skvělou chuť.

ace-superwhite-x-cool-mint-slim-extra-strong-min

 

Fedrs Evilberry Hard - Nikotinové sáčky s velkou silou a šťavnatou chutí borůvek. Sáčky Fedrs jsou i přes svou velkou sílu velmi jemné a příjemné pod rty.

fedrs-evilberry-hard-65-mg-g-min

 

Lyft Ruby Berry - Dlouhodobě velmi oblíbené nikotinové sáčky ze Švédska s příchutí jahody. Velmi kvalitní sáčky, které naši zákazníci milují.

 

lyft-ruby-berry-slim-normal-min

 

Loop Jalapeno Lime - Nikotinové sáčky s příchutí svěží limetky doplněné Jalapenem, který lehounce pálí. Nikotinové sáčky oblíbené hlavně pro svou sladkou a příjemnou limetkovou chuť.

 

loop-jalapeno-lime-slim-extra-strong-min

 

Velo Berry Frost - Kvalitní a příjemné nikotinové sáčky v parádním balení. Za skvělou cenu získáte parádní nikotinové sáčky se skvělou příchutí. Dlouhodobě velmi oblíbený produkt.

velo berry frost x strong nordiction nikotinove sacky

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení