Top nikotinové sáčky podle hodnocení zákazníků

V první řadě byste však při výběru nikotinových sáčků měli zohlednit, na jaký obsah nikotinu se cítíte. U každého produktu naleznete doporučení, jak je pro kterého uživatele daný výrobek vhodný. Více o tom, podle čeho vybrat nikotinové sáčky naleznete v článku - Jak vybrat nikotinové sáčky?

Nabídku nejoblíbenějších nikotinových sáčků naleznete zde!

Výběr TOP 10-ti nikotinových sáčků, které naši zákazníci kupují opakovaně a jsou s nimi velmi spokojení:

 

77 Apple & Mint - Velmi oblíbené nikotinové sáčky s příchutí jablek, která je osvěžená mentolem. Jeden z nejoblíbenějších produktů na našem e-shopu. Ideální pro pokročilé uživatele.

77 apple mint

 

77 Cola & Vanilla - Nikotinové sáčky s příchutí Coca-Coly, která je jednou z nejoblíbenějších příchutí. Zde je ještě doplněna vanilkou.

77 nikotinove sacky nicopods cola vanilka nordiction

 

AromaKing Heisenberg - Nikotinové sáčky s originální kombinací chutí, která je naprosto skvělá. Produkty AromaKing se stávají u našich zákazníků neuvěřitelně oblíbenými. 

AromaKing Heisenberg-min

 

AromaKing Apple & Cinnamon - Svěží chuť zelených jablek doplněna skořicí, určitě jedna z nejzajímavějších příchutí v nabídce.

apple cinnamon (1)

 

Ace Eucalyptus - Nikotinové sáčky s mátovou příchutí. Jedny z nejlepších a nejoblíbenějších mentolových sáčků. Sladší chuť a parádní jemné sáčky.

 

ace-superwhite-eucalyptus-slim-strong-min

 

Ace Cool Mint X - Stejně jako Ace Eucalyptus je zde nasládlá mentolová příchuť. Nikotinové sáčky jsou oblíbené pro svou kvalitu, sílu a skvělou chuť.

ace-superwhite-x-cool-mint-slim-extra-strong-min

 

Fedrs Evilberry Hard - Nikotinové sáčky s velkou silou a šťavnatou chutí borůvek. Sáčky Fedrs jsou i přes svou velkou sílu velmi jemné a příjemné pod rty.

fedrs-evilberry-hard-65-mg-g-min

 

Lyft Ruby Berry - Dlouhodobě velmi oblíbené nikotinové sáčky ze Švédska s příchutí jahody. Velmi kvalitní sáčky, které naši zákazníci milují.

 

lyft-ruby-berry-slim-normal-min

 

Loop Jalapeno Lime - Nikotinové sáčky s příchutí svěží limetky doplněné Jalapenem, který lehounce pálí. Nikotinové sáčky oblíbené hlavně pro svou sladkou a příjemnou limetkovou chuť.

 

loop-jalapeno-lime-slim-extra-strong-min

 

Velo Berry Frost - Kvalitní a příjemné nikotinové sáčky v parádním balení. Za skvělou cenu získáte parádní nikotinové sáčky se skvělou příchutí. Dlouhodobě velmi oblíbený produkt.

velo berry frost x strong nordiction nikotinove sacky

 

Používáme ověření věku Adulto