VELO CINNAMON FLAME 14,3 mg/g

Nikotinové sáčky VELO CINNAMON FLAME s výraznou chutí skořice a pálivými tóny černého pepře. Bílé sáčky bez tabáku ve formátu "Slim" s obsahem nikotinu 14,3 mg/g, kterých naleznete 20 kusů v balení. Nikotinové sáčky VELO, dříve LYFT jsou jedny z nejpopulárnějších. Švédská verze s novou a neobvyklou chutí rozhodně stojí za to.

Celou nabídku švédských nikotinových sáčků VELO naleznete zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Velo
145 Kč 119,83 Kč bez DPH
Kategorie: Nikotinové sáčky
Příchuť: Skořice, Pepř
Obsah nikotinu: 14,3 mg/g (10 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 14 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: BAT
Země výroby: Švédsko
Velo Cinnamon Flame Nikotinove sacky
Tip

LYFT/VELO nikotinové sáčky bez tabáku od Lyft jsou bezpochyby nejoblíbenější na trhu! Nikotinové sáčky jsou velmi podobné žvýkacímu tabáku s rozdílem, že zde žádný tabák obsažen není. LYFT má také ze všech nejdelší tradici a produkty této značky jsou opravdu výborně zpracované. Svou kvalitou, chutí i silou nikotinu jsou na nejvyšší úrovni! Vyzkoušejte Lyft v mnoha variantách příchutí i síly nikotinu! 

Více se o značce Lyft dočtete zde!

Složení: Voda, celulóza (E460), dochucovadla, sůl, aroma, nikotin, xylitol (březový cukr), alginát sodný (E401), uhličitan sodný (E500), salmiak (lékořice), acesulfam draselný (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde! 

Obsahuje alergen (alginát sodný E401), může vyvolat alergickou reakci.

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Velo. Značka Velo je dříve známá jako Lyft. Velký výběr skvělých příchutí a variant síly nikotinu. Sáčky Velo jsou velmi kvalitní a balení jsou skvěle propracovaná! Nikotinové sáčky Velo neobsahují žádný tabák!

Používáme ověření věku Adulto