ProVape S&V Icons Michael Vapes On 20ml

ProVape Shake & Vape Icons Michael Vapes On s chutí jahod, malin a kiwi. Hlavní složku tvoří jahoda, která je zde určitě nejvýraznějším prvkem. Jsou zde však cítit i jemné tóny malin a kyselejšího kiwi. Chuť je velmi příjemná a ideální na každodenní užívání. Namíchejte si svůj vlastní e-liquid se skvělou chutí.

Více se o S&V příchutích ProVape dočtete zde.

Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: ProVape
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
Kategorie: ProVape
Příchuť: Malina, Jahoda, Kiwi
Obsah nikotinu: Neobsahuje
Obsah aroma: 20ml
Objem láhve: 60ml
Výrobce: ProVape
Země výroby: Lotyšsko
ProVape Shake and Vape Icons Michael Vapes On
Tip
Prémiová aromata ve stylu Shake & Vape od lotyšské společnosti ProVape přichází ve stylových obalech s názvy známých osobností. V nabídce Icons naleznete 6 našlapaných ovocných příchutí. Skvělé a osvědčené kombinace ovocných chutí si rozhodně zamilujete!

ProVape Shake & Vape aromata jsou dodávána v 60ml lahvičkách s 20ml aroma. Stačí pouze dolít bází, protřepat a začít ihned vapovat. Pokud však necháte již namíchané e-liquidy nějaký čas odležet, můžete docílit maximální chuti a odhalit i ty nejméně výrazné prvky.

Postup přípravy e-liquidu ProVape:

V lahvičce s objemem 60ml je 20ml aromatu. Dolijte bázi případně nikotin. Báze a nikotiny potřebné k míchání naleznete zde. Bázi můžete dolít s jakýmkoli poměrem PG/VG, je ale potřeba zvážit, do jakého zařízení chcete následně výsledný e-liquid použít a jaký typ kouření preferujete. Na závěr lahvičku důkladně protřepejte. Výsledný e-liquid je možný ihned použít k vapování.

Můžete však ještě experimentovat s dobou zrání, kdy e-liquid dostává nové a nové rozměry. Stejně tak je možné použít více báze. Je tak jen na Vás, jakou výslednou chuť vykouzlíte a jak Vám bude nejvíce vyhovovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto