SIBERIA EXTREMELY BLACK REGULAR 43 mg/g

SIBERIA EXTREMELY BLACK REGULAR je žvýkací tabák známý jako "černá sibérka". Jedná se o žvýkací tabák s dostatečně vlhčenými sáčky a výraznou tabákovou chutí. Chuť se od ostatních Siberií liší v absenci mentolu a je určena především milovníkům klasických chutí tabákového snusu. Obsah nikotinu je 43 mg/g (43 mg/sáček) a sáčky jsou ve formátu "regular". Černá Siberia je velmi silná a doporučujeme ji pouze zkušeným uživatelům!

Žvýkací tabák narozdíl od nikotinových sáčků obsahuje tabák. Sáčky žvýkacího tabáku proto nejsou bílé ale jsou zbarvené obvykle do hněda a jsou vlhčí. Žvýkací tabák má také pomalejší nástup účinku nikotinu, trvá ale o něco déle. Celou nabídku žvýkacího tabáku Siberia naleznete zde. Siberie však naleznete i v podobě nikotinových sáčků zde.

Můžeme doručit do:
27.9.2023
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Siberia
134 Kč 110,74 Kč bez DPH
Kategorie: SIBERIA - ŽVÝKACÍ TABÁK
Příchuť: Tabák
Obsah nikotinu: 43 mg/g (43 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 20 g
Formát sáčků: Regular
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Zkušené uživatele, Experty
Výrobce: GN Tobacco
Země výroby: Švédsko

Žvýkací tabák Siberia není třeba dlouze představovat. Je u nás zcela jistě nejoblíbenějším žvýkacím tabákem. Oblíbenost Siberií je především kvůli její síle, která je opravdu velká. Obsah nikotinu je až 43 mg/g! Siberia má svou specifickou chuť a vůni, která je mentolová a naprosto nezaměnitelná. Na trhu je již mnoho let a za tu dobu se vryla do srdce mnohým uživatelům. Siberia je nejužívanějším žvýkacím tabákem u nás a to obvykle pro každodenní použití.

I když si Siberia od švédského GN Tobacco drží již mnoho let svou recepturu, její nabídka se rozrostla o nové kousky. Můžete si tak zvolit vlhkost sáčků, sílu a formát sáčků. GN Tobacco také představilo i Siberii v podobě nikotinových sáčků, tedy bez tabáku. Nabídku All White Siberií naleznete zde.

Tento tabákový výrobek škodí Vašemu zdraví a je návykový.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto