SIBERIA WHITE DRY MINI 43 mg/g

SIBERIA WHITE DRY MINI je žvýkací tabák známý jako "červená sibérka" s poměrně novým formátem sáčků - "mini". Jedná se o nejznámější, nejoblíbenější a také nejsilnější žvýkací tabák u nás. Sáčky jsou sušší s výraznou a naprosto typickou mentolovou chutí a vůní. Obsah nikotinu je 43 mg/g (18 mg/sáček), díky malým sáčkům neobsahuje Siberie White Dry Mini tolik nikotinu, přesto se však řadí mezi jedny z nejsilnějších žvýkacích tabáků a doporučujeme ji především zkušeným uživatelům!

Žvýkací tabák narozdíl od nikotinových sáčků obsahuje tabák. Sáčky žvýkacího tabáku proto nejsou bílé ale jsou zbarvené obvykle do hněda a jsou vlhčí. Žvýkací tabák má také pomalejší nástup účinku nikotinu, trvá ale o něco déle. Celou nabídku žvýkacího tabáku Siberia naleznete zde. Siberie však naleznete i v podobě nikotinových sáčků zde.

Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Siberia
124 Kč 102,48 Kč bez DPH
Kategorie: SIBERIA - ŽVÝKACÍ TABÁK
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 43 mg/g (18 mg/sáček)
Počet sáčků: 21 ks
Hmotnost balení: 9 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: 2
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Zkušené uživatele
Výrobce: GN Tobacco
Země výroby: Švédsko

Žvýkací tabák Siberia není třeba dlouze představovat. Je u nás zcela jistě nejoblíbenějším žvýkacím tabákem. Oblíbenost Siberií je především kvůli její síle, která je opravdu velká. Obsah nikotinu je až 43 mg/g! Siberia má svou specifickou chuť a vůni, která je mentolová a naprosto nezaměnitelná. Na trhu je již mnoho let a za tu dobu se vryla do srdce mnohým uživatelům. Siberia je nejužívanějším žvýkacím tabákem u nás a to obvykle pro každodenní použití.

I když si Siberia od švédského GN Tobacco drží již mnoho let svou recepturu, její nabídka se rozrostla o nové kousky. Můžete si tak zvolit vlhkost sáčků, sílu a formát sáčků. GN Tobacco také představilo i Siberii v podobě nikotinových sáčků, tedy bez tabáku. Nabídku All White Siberií naleznete zde.

Tento tabákový výrobek škodí Vašemu zdraví a je návykový.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto