XQS TWIN APPLE 20 mg/g

Nikotinové sáčky XQS TWIN APPLE s našlapanou a neskutečně svěží příchutí jablek. Oblíbené nikotinové sáčky ze Švédska XQS s dvojitou chutí jablek. Obsah nikotinu je vhodný pro pokročilé uživatele. Sáčky jsou jemné a velmi kvalitní.

Nikotinové sáčky XQS nabízí skvělé příchuti, které jsou velmi oblíbené. Celou nabídku naleznete zde.

Skladem
Značka: XQS
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Kategorie: XQS - Nikotinové sáčky
Příchuť: Jablko
Obsah nikotinu: 20 mg/g (10 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 10 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: XQS International
Země výroby: Švédsko
xqs twin apple slim strong nikotinove sacky nicopods
Tip

Nikotinové sáčky XQS ze Švédska jsou velmi kvalitní a nabízí mnoho fantastických a originálních příchutí, které jsou velmi oblíbené. Obsah nikotinu je vhodný pro pokročilé uživatele. Sáčky jsou kvalitní, jemné a sušší. 

Složení: celulóza (E460), voda, nikotin, aromata, sůl, zvlhčující látka (E1520), uhličitan sodný (E500), sladidla (E955) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---toxický-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 20.5.2021
Zajímavá příchuť jablek, už tu pár příchutí jablek máme, pár jsem jich už také ochutnal a tohle se velmi odlišuje od jiných. Řekl bych že nechtěli recyklovat příchutě jako ostatní výrobci a šli vlastní cestou. Je to velmi zajímavá příchuť, jablka zde určitě cítit jsou, ale jsou více nasládlé, jsem si téměř jist že zde cítím i hodně lékořici. Pro srovnání tu mám i 77 Apple mint a tam mi příjde ta chuť jablek poctivější. Pokud chcete ale ochutnat originální příchuť apple rozhodně jděte do toho, protože i přesto je to super puk, sáčky jsou hnědé a po otevření parádně vlhčené, ale mám zkušenost že tato značka vcelku rychle vyschne, takže buď dobře udržovat v chladu nebo rychle spotřebovat. Doporučuj

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky XQS. Produkty této značky se vyrábí ve Švédsku a přichází s řadou skvělých a originálních příchutí! Nikotinové sáčky XQS neobsahují žádný tabák!