ZYN BLACK CHERRY MINI

Nikotinové sáčky ZYN BLACK CHERRY MINI od největšího výrobce Swedish Match ze Švédska přichází se skvělou chuťovou bombou! Příchuť černé třešně je ojedinělá a naprosto skvělá. Sáčky jsou ve formátu "mini" tedy menší sáčky, které skvěle padnou pod ret a jsou ještě diskrétnější. Obsah nikotinu je ve dvou variantách - 3mg a 6mg/sáček. Tedy ideální volba pro úplné začátečníky a pro mírně pokročilé!

Celou nabídku nikotinových sáčků ZYN naleznete zde.

Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Značka: Zyn
129 Kč 106,61 Kč bez DPH
Kategorie: ZYN - Nikotinové sáčky
Příchuť: Černá třešeň
Obsah nikotinu: 7,5 mg/g (3 mg/sáček), 15 mg/g (6mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 8 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 1
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Swedish Match
Země výroby: Švédsko
zyn black cherry mini nikotinove sacky
Tip

Nikotinové sáčky úžasných příchutí! Skvělé a příjemné sáčky, které Vám budou sedět pod rtem až si budete užívat skvělou chuť nikotinových sáčků značky Zyn! Používají se stejně, jako žvýkací tabák, jen žádný tabák neobsahují a jsou tím pádem o něco zdravější!

Složení: voda, celulóza (E460), rostlinné vlákno, glycerol (E422), rostlinné oleje, sůl, hydroxid draselný (E525), aroma, nikotin, emulgátor (E471), acesulfam (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Zyn. Výrobce této značky je velmi známý a zkušený, vyrábí obrovské množství jiných značek, především klasického žvýkacího tabáku a je tak největším výrobcem na světě! Nikotinové sáčky Zyn nabízí široký výběr kvalitních sáčků se skvělými příchutěmi!

Používáme ověření věku Adulto