ZYN COOL MINT MINI

ZYN COOL MINT MINI - Nikotinové sáčky od Zyn v krásném balení, ve formě mini. To znamená menší a diskrétnější sáčky, o kterých nebude vědět už vůbec nikdo. Ideální například do práce! Síla nikotinu je slabší, takže je vhodný pro začátečníky. Příchuť je mentolová a jak se dá od Zyn očekávat, je super. Ochladí a příjemně osvěží!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Značka: Zyn
120 Kč 99,17 Kč bez DPH
Kategorie: ZYN - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 7,5 mg/g (3 mg/sáček)
Počet sáčků: 20 ks
Hmotnost balení: 8 g
Formát sáčků: Mini
? Agresivita: x
? Vlhkost: x
Doporučené pro: Začínající uživatele
Výrobce: Swedish Match
Země výroby: Švédsko
Položka byla vyprodána…

Zyn - Nikotinové sáčky úžasných příchutí! Skvělé a příjemné sáčky, které Vám budou sedět pod rtem až si budete užívat skvělou chuť nikotinových sáčků značky Zyn! Používají se stejně, jako žvýkací tabák, jen žádný tabák neobsahují a jsou tím pádem o něco zdravější!

Složení: voda, celulóza (E460), rostlinné vlákno, glycerol (E422), rostlinné oleje, sůl, hydroxid draselný (E525), aroma, nikotin, emulgátor (E471), acesulfam (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 26.1.2020
Spokojený s chutí i s kvalitou

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Zyn. Výrobce této značky je velmi známý a zkušený, vyrábí obrovské množství jiných značek, především klasického žvýkacího tabáku a je tak největším výrobcem na světě! Nikotinové sáčky Zyn nabízí široký výběr kvalitních sáčků se skvělými příchutěmi!