Zyn Spearmint Strong 12 mg/g

Nikotinové sáčky jednoho z největších švédských výrobců. Nikotinové sáčky Zyn jsou zcela bez tabáku, jsou velmi kvalitní a příjemné pod rtem. Mentolová příchuť se bude jistě zamlouvat každému milovníkovi mentolu. Krásně chladí a chuť je velmi výrazná. Zyn Spearmint je zkrátka sázka na jistotu pro každého, kdo rád mentolové nikotinové sáčky!

Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Značka: Zyn
115 Kč 95,04 Kč bez DPH
Kategorie: ZYN - Nikotinové sáčky
Příchuť: Mentol
Obsah nikotinu: 12 mg/g (9,6 mg/sáček)
Počet sáčků: 21 ks
Hmotnost balení: 16,8 g
Formát sáčků: Slim
? Agresivita: 1
? Vlhkost: 2
Doporučené pro: Pokročilé uživatele
Výrobce: Swedish Match
Země výroby: Švédsko

Zyn - Nikotinové sáčky úžasných příchutí! Skvělé a příjemné sáčky, které Vám budou sedět pod rtem až si budete užívat skvělou chuť nikotinových sáčků značky Zyn! Používají se stejně, jako žvýkací tabák, jen žádný tabák neobsahují a jsou tím pádem o něco zdravější!

Složení: voda, celulóza (E460), rostlinné vlákno, glycerol (E422), rostlinné oleje, sůl, hydroxid draselný (E525), aroma, nikotin, emulgátor (E471), acesulfam (E950) - Více o látkách obsažených v nikotinových sáčcích se dočtete zde!

varování---vykřičník-min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nikotinové sáčky, nebo-li Nicopods značky Zyn. Výrobce této značky je velmi známý a zkušený, vyrábí obrovské množství jiných značek, především klasického žvýkacího tabáku a je tak největším výrobcem na světě! Nikotinové sáčky Zyn nabízí široký výběr kvalitních sáčků se skvělými příchutěmi!

Používáme ověření věku Adulto