Jednorázové elektronické cigarety Aroma King

V nabídce kromě nikotinových sáčků naleznete i další nikotinové alternativy. Jednou z nich jsou jednorázové elektronické cigarety a ty podrobněji rozebereme v tomto článku.

Jednorázové E-cigarety Aroma King jsou vyráběny v Polsku výrobcem, který má dlouholeté zkušenosti s ochucováním cigaret pomocí práskajících kuliček a ochucených karet. Jejich příchutě jsou tak naprosto dokonalé.

Celou nabídku jednorázových e-cigaret naleznete zde!

Jak fungují jednorázové e-cigarety Aroma King?

Naprosto jednoduše, e-cigaretu vyndáte z obalu, nasadíte filtr, který je součástí balení a kouříte. To je vše! Je možné kouřit i bez filtru, ty slouží pouze pro autentický pocit z kouření, jiný účel zde nemá. 

Výhody a nevýhody oproti klasickým e-cigaretám

Největší výhodou jednorázových e-cigaret oproti klasickým elektronickým cigaretám je jejich jednoduchost a bezstarostnost. Nemusíte je nabíjet, doplňovat náplň, zamykat, vyměňovat hlavy a dokonce ani mačkat tlačítko když chcete kouřit. Jednorázovou e-cigaretu Aroma King pouze vezmete a kouříte, to je opravdu vše.

Nevýhodou je samozřejmě kapacita, kterou jednorázová cigareta má. Kapacita potáhnutí je však opravdu vysoká, výrobce udává 500+ potáhnutí u varianty Regular a až 700+ potáhnutí u varianty Hybrid.

Osobní zkušenost s jednorázovou e-cigaretou Aroma King

V době psaní tohoto článku testuji variantu Hybrid, která nabízí více než 700 potáhnutí. No.. Už to tu kouřím asi týden a konec stále v nedohlednu. E-cigareta má stále stejnou intenzitu i chuť a já začínám mít pocit, že než její kapacitu vyčerpám tak se mi bude kouřit i z pórů na kůži.. :-) Za týden testování jsem si e-cigaretu s příchutí hroznového vína velice oblíbil, chuť je skvělá a opravdu mě to baví. Ovšem na nikotinové sáčky i přesto nedám dopustit, oproti sáčkům má totiž e-cigareta velkou nevýhodu. Vezme Vám jednu ruku a při práci to určitě neoceníte. Pokud ovšem relaxujete a obě ruce zrovna nepotřebujete tak tu žádný problém nevidím. V tomto případě je to možná i o něco zábavnější než nikotinové sáčky. Tuto elektronickou cigaretu bych přirovnal k takové malé, elektronické vodní dýmce. Chuťově je naprosto skvělá, myslím, že víc než po nikotinu zde toužím po chuti. Z kouře, který vyfouknu po průměrném potáhnutí se nestane hustý dým přes který není vidět, ale pohodový obláček, který ničemu nevadí. Pokud bych byl šikovnější určitě bych si s vyfouknutým kouřem vystačil i na nějaké kroužky. 

Intenzita a síla

Obsah nikotinu je zde 20 mg/ml, tedy 2%. Pravděpodobně asi nejčastější používaná síla nikotinu při používání e-cigaret. Jako nekuřák jsem měl při prvním potáhnutí co dělat, abych se nerozkašlal. Velmi rychle jsem si ale zvykl a po zhruba desátém potáhnutí už jsem se cítil jako zkušený vaper. :-) Určitě bych však tyto elektronické cigarety Aroma King doporučil pokročilým a zkušenějším uživatelům.

Design

Vzhled těchto jednorázových e-cigaret je za mě velmi povedený. Tělo je z tvrdého a kvalitního plastu a kolem něho je použit pogumovaný povrch, který je barevně sladěný s příchutí dané cigarety. Na spodku nalezneme nápis AROMA KING a nad ním korunku, tedy logo této značky. Na spodku je malý otvor sloužící pro přívod vzduchu a v něm led dioda svítící modře pokaždé když potáhnete. Tato dioda se rozbliká když se e-cigareta blíží k jejímu konci. Tedy alespoň to uvádí výrobce, já jsem to ještě na vlastní oči neviděl..

Závěrem bych určitě jednorázové e-cigarety Aroma King doporučil všema deseti. Je to opravdu výborná a zábavná věc, kterou si oblíbíte nejen Vy, ale pravděpodobně i Vaši přátelé. To je ovšem možná další nevýhoda, kterou tyto e-cigarety mají. Věřte, že to bude chtít dost lidí ochutnat. :-)

Tyto e-cigarety jsou opravdu jednorázové. Jakmile Vám e-cigareta přestane vydávat kouř, začne blikat nebo přestane svítit, je opravdu konec a měla by být vhodně zlikvidována. Rozhodně nedoporučuji snažit se ji nějakým způsobem oživovat.

EDIT.: Dopsal jsem článek, zkontroloval a uložil. Ještě jsem si párkrát potáhnul a konec. Takže už vím s jistotou, že se e-cigareta Aroma King na jejím konci rozbliká. Na pár minut přestala fungovat, potáhnutí z ní nemělo žádný efekt. Když jsem ji pár minut nechal být, opět se z ní dá kouřit, takže jakmile se dostanete do konce, ještě to nevzdávejte, ještě z ní jde něco vyždímat.. :-) Každopádně zhruba týden celkem intenzivního kouření vydržela a to si myslím, že je dost slušný výkon!

 

 

Používáme ověření věku Adulto