Jednorázové elektronické cigarety Aroma King

V nabídce kromě nikotinových sáčků naleznete i další nikotinové alternativy. Jednou z nich jsou jednorázové elektronické cigarety a ty podrobněji rozebereme v tomto článku.

Jednorázové E-cigarety Aroma King jsou vyráběny v Polsku výrobcem, který má dlouholeté zkušenosti s ochucováním cigaret pomocí práskajících kuliček a ochucených karet. Jejich příchutě jsou tak naprosto dokonalé.

Celou nabídku jednorázových e-cigaret naleznete zde!

Jak fungují jednorázové e-cigarety Aroma King?

Naprosto jednoduše, e-cigaretu vyndáte z obalu, nasadíte filtr, který je součástí balení a kouříte. To je vše! Je možné kouřit i bez filtru, ty slouží pouze pro autentický pocit z kouření, jiný účel zde nemá. 

Výhody a nevýhody oproti klasickým e-cigaretám

Největší výhodou jednorázových e-cigaret oproti klasickým elektronickým cigaretám je jejich jednoduchost a bezstarostnost. Nemusíte je nabíjet, doplňovat náplň, zamykat, vyměňovat hlavy a dokonce ani mačkat tlačítko když chcete kouřit. Jednorázovou e-cigaretu Aroma King pouze vezmete a kouříte, to je opravdu vše.

Nevýhodou je samozřejmě kapacita, kterou jednorázová cigareta má. Kapacita potáhnutí je však opravdu vysoká, výrobce udává 500+ potáhnutí u varianty Regular a až 700+ potáhnutí u varianty Hybrid.

Osobní zkušenost s jednorázovou e-cigaretou Aroma King

V době psaní tohoto článku testuji variantu Hybrid, která nabízí více než 700 potáhnutí. No.. Už to tu kouřím asi týden a konec stále v nedohlednu. E-cigareta má stále stejnou intenzitu i chuť a já začínám mít pocit, že než její kapacitu vyčerpám tak se mi bude kouřit i z pórů na kůži.. :-) Za týden testování jsem si e-cigaretu s příchutí hroznového vína velice oblíbil, chuť je skvělá a opravdu mě to baví. Ovšem na nikotinové sáčky i přesto nedám dopustit, oproti sáčkům má totiž e-cigareta velkou nevýhodu. Vezme Vám jednu ruku a při práci to určitě neoceníte. Pokud ovšem relaxujete a obě ruce zrovna nepotřebujete tak tu žádný problém nevidím. V tomto případě je to možná i o něco zábavnější než nikotinové sáčky. Tuto elektronickou cigaretu bych přirovnal k takové malé, elektronické vodní dýmce. Chuťově je naprosto skvělá, myslím, že víc než po nikotinu zde toužím po chuti. Z kouře, který vyfouknu po průměrném potáhnutí se nestane hustý dým přes který není vidět, ale pohodový obláček, který ničemu nevadí. Pokud bych byl šikovnější určitě bych si s vyfouknutým kouřem vystačil i na nějaké kroužky. 

Intenzita a síla

Obsah nikotinu je zde 20 mg/ml, tedy 2%. Pravděpodobně asi nejčastější používaná síla nikotinu při používání e-cigaret. Jako nekuřák jsem měl při prvním potáhnutí co dělat, abych se nerozkašlal. Velmi rychle jsem si ale zvykl a po zhruba desátém potáhnutí už jsem se cítil jako zkušený vaper. :-) Určitě bych však tyto elektronické cigarety Aroma King doporučil pokročilým a zkušenějším uživatelům.

Design

Vzhled těchto jednorázových e-cigaret je za mě velmi povedený. Tělo je z tvrdého a kvalitního plastu a kolem něho je použit pogumovaný povrch, který je barevně sladěný s příchutí dané cigarety. Na spodku nalezneme nápis AROMA KING a nad ním korunku, tedy logo této značky. Na spodku je malý otvor sloužící pro přívod vzduchu a v něm led dioda svítící modře pokaždé když potáhnete. Tato dioda se rozbliká když se e-cigareta blíží k jejímu konci. Tedy alespoň to uvádí výrobce, já jsem to ještě na vlastní oči neviděl..

Závěrem bych určitě jednorázové e-cigarety Aroma King doporučil všema deseti. Je to opravdu výborná a zábavná věc, kterou si oblíbíte nejen Vy, ale pravděpodobně i Vaši přátelé. To je ovšem možná další nevýhoda, kterou tyto e-cigarety mají. Věřte, že to bude chtít dost lidí ochutnat. :-)

Tyto e-cigarety jsou opravdu jednorázové. Jakmile Vám e-cigareta přestane vydávat kouř, začne blikat nebo přestane svítit, je opravdu konec a měla by být vhodně zlikvidována. Rozhodně nedoporučuji snažit se ji nějakým způsobem oživovat.

EDIT.: Dopsal jsem článek, zkontroloval a uložil. Ještě jsem si párkrát potáhnul a konec. Takže už vím s jistotou, že se e-cigareta Aroma King na jejím konci rozbliká. Na pár minut přestala fungovat, potáhnutí z ní nemělo žádný efekt. Když jsem ji pár minut nechal být, opět se z ní dá kouřit, takže jakmile se dostanete do konce, ještě to nevzdávejte, ještě z ní jde něco vyždímat.. :-) Každopádně zhruba týden celkem intenzivního kouření vydržela a to si myslím, že je dost slušný výkon!

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení