Jaké jsou nikotinové sáčky Aroma King?

Nikotinové sáčky Aroma King zaznamenaly obrovské boom a našimi zákazníky jsou chváleny až do nebes. Proto jsem se rozhodl, udělat na tuto značku a její produkty detailnější recenzi.

Celou nabídku nikotinových sáčků Aroma King naleznete zde!

Aroma King je velký polský výrobce všech možných inovativních produktů ze světa nikotinu. Je na trhu již dlouho a má mnoho zkušeností. Aroma King vyrábí například ochucené práskací kapsle do cigaret nebo Heets náplní nebo aromatizující karty, které také slouží k ochucení cigaret. Nedávno se spustila výroba nikotinových sáčků a sáčků s obsahem CBD. Neuvěřitelné množství příchutí, které jsou opravdu skvělé jen potvrzuje jméno, které výrobce nese.

Obsah nikotinu

Nikotinové sáčky Aroma King jsou vyráběny v několika variantách síly nikotinu, od nejslabších 4 mg/g až po nejsilnější 60 mg/g verze. U nás naleznete verze s obsahem nikotinu 20 mg/g a 60 mg/g. Síla nikotinu je zde téma na delší dobu a pro naše zákazníky je to asi i jediné mínus této značky. Obsah nikotinu 60 mg/g totiž znamená, že na jeden sáček je obsah zhruba poloviční. To by problém nebyl, 30 mg/g je stále pořádná nálož a stačí i velmi zkušenému uživateli. Jak je ale známo, obsah nikotinu není jediný faktor, který ovlivní pocitovou sílu sáčků. To jsme však detailně probrali v tomto článku: https://www.nordiction.cz/blog/nikotinove-sacky-rozdily-v-sile/. Jednoduše řečeno, sáčky s obsahem nikotinu 30 mg/g a s mentolovou příchutí, budou vždy silnější než sáčky se stejným obsahem nikotinu ale s příchutí například Coca-Coly. Mentol dodává na pocitu síly a proto se zákazníkům u produktů této značky často zdá, že síla neodpovídá výrobcem udané množství nikotinu. 

Ohromné množství příchutí

Aroma King nabízí obrovské množství příchutí. Většina z nich je navíc naprosto jedinečných a nenalezneme je u žádné jiné značky. U většiny produktů Aroma King také nalezneme kombinace příchutí a to velmi zajímavé. Například příchuť kaktusu a aloe vera, nebo tabáku a čokolády a mnoho, mnoho dalších. Příchutě si naši zákazníci chválí jako snad u žádných jiných produktů. Tohle se opravdu povedlo!

Balení a sáčky

I přesto, že je nabídka takto široká, kvalita je na velmi dobré úrovni a to jak kvalita balení tak i samotných sáčků. Aroma King není originální jen v nabídce příchutí, ale také v balení svých produktů. U většiny značek je jako balení použit plastový obal ve tvaru puku, který je polepený samolepkou. Aroma King však použil místo samolepky technologii tisku přímo na plast. Je to velmi zajímavé a originální. Zda-li je to lepší, či horší varianta nemá cenu rozebírat. Na funkčnost to vliv nemá a originalitu ceníme. Sáčky jsou kvalitní, dobře sedí pod rty a zatím se k nim nenašla jediná výtka.

Sáčky s obsahem CBD

V nabídce Aroma King také naleznete nikotinové sáčky s obsahem CBD! Obsah nikotinu je zde vždy 20 mg/g (10 mg/sáček) a 10 mg/sáček CBD. V porovnání s ostatními značkami, které nabízí nikotinové sáčky s obsahem CBD jsou za nás v poměru cena/výkon/kvalita produkty Aroma King na prvním místě.

S touto značkou jsme my i naši zákazníci nadmíru spokojeni a pokud jste ještě produkty Aroma King nezkusili, určitě Vám to doporučujeme! Celou nabídku naleznete zde.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení