Jaké jsou nikotinové sáčky ACE? - Recenze

O vzniku, výrobci a strategii značky Ace

Nikotinové sáčky ACE vyráběné dánským výrobcem Ministry of Snus. Výrobce začínal koncem roku 2018 nejprve výrobou tabákových produktů značky RITE a o pár měsíců později přidal i nikotinové sáčky ACE. Ministry of Snus patří k menším výrobcům ale také k těm prémiovým.

Značka ACE je na trhu od začátku roku 2020, od té doby nikotinové sáčky ACE nezměnily design balení, což se tak často nevidí. Při vstupu na trh bylo v nabídce 5 příchutí - citron, lékořice a 3 druhy mentolových. Od té doby se toho vlastně moc nezměnilo, jen z citronu se stal Green Lemon. Ace však koncem roku 2021 přišel s novou řadou ACE X. Která nabízí vyšší obsah nikotinu, velmi zajímavá balení a stejně jako všechny nikotinové sáčky Ace i vysokou kvalitu. Strategie výrobce je tedy jasná, kvalita je zde více než kvantita.

Nabídka nikotinových sáčků Ace

Ace nabízí oproti většině jiných značek mnohem menší výběr, celkově se vyrábí 8 druhů, z toho je 5 mentolových, 1 citron, 1 lékořice a nejčerstvější přídavek příchuť energy drinku s Habanero chilli. S výběrem tedy Ace oproti konkurenci jasně zaostává. O to víc se ale můžete na Ace spolehnout co se kvality a zpracování sáčků týká.  Mnoho uživatelů nikotinových sáčků užívá Ace pro svou každodenní potřebu a to dlouhodobě. Z toho jasně plyne, že je tento výrobek není na zkoušku, ale pravděpodobně s ním vydržíte velmi dlouho!

Celou nabídku nikotinových sáčků ACE můžete vidět zde.

Pro koho jsou nikotinové sáčky Ace ideální?

V nabídce naleznete produkty s obsahem nikotinu od 16 mg/g do 26 mg/g. Určitě to tedy není produkt, se kterým byste měli začínat. Ace s obsahem nikotinu 16 mg/g je naprosto vhodný pro skupinu pokročilejších uživatelů. Silnější verze, tedy 20 mg/g je spíše vhodná pro ty zkušenější. Co se týká nejsilnější verze, tu doporučujeme především uživatelům, kteří jsou zvyklá na vyšší obsah nikotinu a hlavně jim nevadí sáčky formátu "regular" tedy ty větší. 

Shrnutí a doporučení

Nikotinové sáčky Ace jsou určitě ideální pro uživatele, kteří nemají potřebu zkoušet stále nové produkty, ale stačí jim ten jejich. Sáčky jsou velmi jemné a ani po celodenním užívání typu "chain-snuser" nepocítíte podráždění. Nabízí naprosto dostačující a ideální obsah nikotinu pro většinu smrtelníku a k tomu velmi jemné příchuti, které si zamilujete ihned po tom, co si na ně zvyknete a to nebude trvat moc dlouho..

Ace určitě doporučujeme a je to za nás jedna z nejpovedenějších značek nikotinových sáčků!

Používáme ověření věku Adulto