Jaké jsou nikotinové sáčky ACE? - Recenze

O vzniku, výrobci a strategii značky Ace

Nikotinové sáčky ACE vyráběné dánským výrobcem Ministry of Snus. Výrobce začínal koncem roku 2018 nejprve výrobou tabákových produktů značky RITE a o pár měsíců později přidal i nikotinové sáčky ACE. Ministry of Snus patří k menším výrobcům ale také k těm prémiovým.

Značka ACE je na trhu od začátku roku 2020, od té doby nikotinové sáčky ACE nezměnily design balení, což se tak často nevidí. Při vstupu na trh bylo v nabídce 5 příchutí - citron, lékořice a 3 druhy mentolových. Od té doby se toho vlastně moc nezměnilo, jen z citronu se stal Green Lemon. Ace však koncem roku 2021 přišel s novou řadou ACE X. Která nabízí vyšší obsah nikotinu, velmi zajímavá balení a stejně jako všechny nikotinové sáčky Ace i vysokou kvalitu. Strategie výrobce je tedy jasná, kvalita je zde více než kvantita.

Nabídka nikotinových sáčků Ace

Ace nabízí oproti většině jiných značek mnohem menší výběr, celkově se vyrábí 8 druhů, z toho je 5 mentolových, 1 citron, 1 lékořice a nejčerstvější přídavek příchuť energy drinku s Habanero chilli. S výběrem tedy Ace oproti konkurenci jasně zaostává. O to víc se ale můžete na Ace spolehnout co se kvality a zpracování sáčků týká.  Mnoho uživatelů nikotinových sáčků užívá Ace pro svou každodenní potřebu a to dlouhodobě. Z toho jasně plyne, že je tento výrobek není na zkoušku, ale pravděpodobně s ním vydržíte velmi dlouho!

Celou nabídku nikotinových sáčků ACE můžete vidět zde.

Pro koho jsou nikotinové sáčky Ace ideální?

V nabídce naleznete produkty s obsahem nikotinu od 16 mg/g do 26 mg/g. Určitě to tedy není produkt, se kterým byste měli začínat. Ace s obsahem nikotinu 16 mg/g je naprosto vhodný pro skupinu pokročilejších uživatelů. Silnější verze, tedy 20 mg/g je spíše vhodná pro ty zkušenější. Co se týká nejsilnější verze, tu doporučujeme především uživatelům, kteří jsou zvyklá na vyšší obsah nikotinu a hlavně jim nevadí sáčky formátu "regular" tedy ty větší. 

Shrnutí a doporučení

Nikotinové sáčky Ace jsou určitě ideální pro uživatele, kteří nemají potřebu zkoušet stále nové produkty, ale stačí jim ten jejich. Sáčky jsou velmi jemné a ani po celodenním užívání typu "chain-snuser" nepocítíte podráždění. Nabízí naprosto dostačující a ideální obsah nikotinu pro většinu smrtelníku a k tomu velmi jemné příchuti, které si zamilujete ihned po tom, co si na ně zvyknete a to nebude trvat moc dlouho..

Ace určitě doporučujeme a je to za nás jedna z nejpovedenějších značek nikotinových sáčků!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení