Nikotinové sáčky VID - Recenze

Nikotinové sáčky VID nás natolik uchvátili, že jsme o nich museli napsat podrobnější recenzi!

Celou nabídku nikotinových sáčků VID naleznete zde!

VID mají nenápadný design, to napovídá tomu, že jsou vyráběné ve Švédsku. Tam je síla v jednoduchosti. Nám se ale moc líbí!

VID jsou opravdu kvalitní nikotinové sáčky, jak už bylo zmíněno vyráběné ve Švédsku výrobcem, který vyrábí například klasický snus s názvem Kurbits. Tento výrobek je velmi kvalitní a řadí se mezi prémiové produkty. Do stejné kategorie bychom zařadili i nikotinové sáčky VID!

Nikotinové sáčky VID pravděpodobně většinu z Vás nezaujmou designem, sílou ani velkým výběrem originálních chutí. V nabídce naleznete 5 příchutí - Mentol, Coca-Colu, lesní plody, citron a vodní meloun. Ano, to už tu bylo mnohokrát.. Ani síla nikotinu zde není nijak překvapivá, sáčky obsahují od 10ti do 15ti mg nikotinu na jeden sáček. Těmito parametry by se nikotinové sáčky VID v dnešní nabídce řadili do průměru.

Co je na nich ale tak zvláštní a proč jsme z nich tak vedle?

Kvalita sáčků je na vysoké úrovni, to ano. Na to už jsme ale také zvyklí od ostatních značek. Hlavní je zde chuť. Nikotinové sáčky VID nás po dlouhé době opravdu překvapili svou chutí. Jejich příchutě jsou totiž osvěžené mentolem, který je zde chuťově zcela nevýrazný (kromě mentolové příchutě) ale má tu funkci svěžesti. Přidaný mentol zde sáčky dokonale osvěží, příchutě VID jsou sami o sobě naprosto skvělé, ale osvěžené mentolem dostávají zcela jiný rozměr. 

Nikotinová síla

Jak už bylo zmíněno, nikotinové sáčky VID u většiny z Vás, co hledáte silné produkty nevyvolávají pocit, že je musíte mít. Přidaný mentol ale nezpůsobuje jen pocit svěží a skvělé chuti, ale dodává nikotinu poměrně slušný boost! Znatelné ale přesto příjemné pálení pod rtem dodá psychický pocit z účinnosti nikotinu ukrytém v sáčku a skutečný pocit ze síly nikotinu je tak o level výš. Neříkáme, že jsou nikotinové sáčky VID vhodné pro uživatele, kteří hledají velmi silné nebo extrémní produkty. Pro zkušeného uživatele však mohou představovat skvělou volbu pro každodenní užívání!

Nikotinové sáčky VID určitě doporučujeme vyzkoušet milovníkům skvělých chutí, kvalitních produktů a co se nikotinu týká uživatelům silnějších kategorií nikotinových sáčků. Nabídku nikotinových sáčků VID naleznete zde!

Používáme ověření věku Adulto