LYFT - Nejlepší nikotinové sáčky? Recenze

Lyft - žvýkací tabák v novém kabátě

 

Nejoblíbenější nikotinové sáčky značky LYFT jsou bez tabáku a jsou tak plnohodnotnou náhradou nejen žvýkacího tabáku ale i cigaret!

Celou nabídku nikotinových sáčků LYFT naleznete zde!

Lyft nebyl vždy Lyft, dříve to byl Epok. Epok se začal vyrábět v roce 2015 a bylo to velké boom. Sáčky Epok byly bíle a suché, stejně jako má Lyft. Obsahovaly ale tabák, nemohly se tedy legálně prodávat nikde jinde než ve Švédsku, které má z historických důvodu udělenou výjimku. Tento revoluční výrobek byl velmi oblíbený mezi uživateli žvýkacího tabáku. Firma ale přišla s novou a vylepšenou verzí, která se nyní může prodávat všude - Lyft. 

Lyft se vyrábí v mnoha variantách. Od nejslabších verzí s obsahem nikotinu 6 mg/g až po nejsilnější s obsahem nikotinu 16 mg/g. Také se vyrábí v mnoha příchutích - Berry Frost, Mint, Ice Cool, Tropic Breeze, Wintergreen, Freeze, Lime, Liquorice a Blueberry. Lyft také začal vydávat pravidelně limitované edice, momentálně jsou dvě. Jedna letní Lyft Strawberry Bloom a druhá zimní Lyft Nordic Winter. Některé příchutě se bohužel vyrábět přestávají a to Blueberry a Melon. Je to veliká škoda, protože byly skvělé! Brzy ale přijdou na trh i nové příchutě od Lyft, které doufáme nahradí staré, dobré klasiky. Doslechly jsme se o novinkách od Lyft s příchutí energy drinku a klasického tabáku. To by byl skvělý dárek k Vánocům! 

Nikotinové sáčky se užívají vložením sáčku pod ret. Po chvíli se začne uvolňovat nikotin a chuť. Velká výhoda je, že si je můžete dát kdekoli. Jste ve škole, práci nebo jedete vlakem? To vše je skvělá příležitost! Jsou velmi diskrétní, nikdo neví, že máte sáček pod rtem. Není to vidět ani cítit.

Oproti žvýkacímu tabáku mají nikotinové sáčky také výhodu, že jsou mnohem zdravější variantou. Tabák je karcinogenní látka, která je velmi škodlivá pro naše zdraví. Lyft je vyroben z velmi kvalitních přírodních materiálů, místo tabáku je použito celulozové vlákno. Také je třeba podotknout, že nebarví zuby! 

Tento nový druh užívání nikotinu je velmi moderní a oblíbený. Jestli jste ještě nikotinové sáčky nevyzkoušeli, můžete je jednoduše koupit na našem eshopu Nordiction.cz! Také můžete vyzkoušet i mnoho dalších značek nikotinových sáčků zde!